مقالات

تزئین صبحانه شیک و مدرن + سنتی و ساده ( نحوه تزئین صبحانه برای مهمانی )

یکی از بهترین ایده های مهمانی با کسانی که دوستشان دارید مهمانی صبحانه سالم می باشد. این نوع مهمانی برای افرادی که صبح های زود ذهن فعال تری دارند بسیار لذت بخش می باشد. اگر شما هم جزو کسانی هستید که صبح ها فعال تر هستید و مهمانی صبحانه می گیرید در این محتوا ایده های جذابی برای تزئین میز صبحانه در اختیار شما قرار می دهیم.

 

ایده های تزیین صبحانه سالم و ساده

برای چیدن میز صبحانه لازم نیست حتما از خوردنی های گران و سنگین استفاده کنید یک صبحانه سالم و ساده با تخم مرغ، گوجه و خیار بچینید و با نان های سنتی و یا نان شیرمال را در کنار آن قرار دهید از انواع تخته های صبحانه یا ظروف سرو استفاده کنید. گوجه و خیار و تخم مرغ را به شکل های مختلف با استفاده از قالب و یا رنده های شکل دار برش دهید و روی دیس سرامیکی بچینید. استفاده از آبمیوه و یا چای نیز برای حسن ختام این میز بسیار مورد پسند است. برای استفاده از چای می توانید از ست های چای خوری زیبایی که وجود دارد استفاده نمایید.

استفاده از خوراک ها مانند خوراک لوبیا و یا خوراک عدسی در کنار نارنج نیز می تواند برای تزیین صبحانه استفاده نمایید. برای اینکار از سرویس صبحانه خوری فانتزی استفاده کنید. می توانید دستمال های سفره را به شکل زیبایی تزئین کنید تا جلوه میز دوچندان شود.

 

 

 

 

ایده صبحانه شیک و مجلسی

اگر سلیقه لاکچری دارید و دوسدارید یک میز صبحانه مدرن بچینید می توانید از انواع نان های فانتزی استفاده کنید. خوراکی های صبحانه فراوانی وجود دارد که می توانید با نان تست آن را تهیه کنید. از انواع وافل و پنکیک نیز غافل نشوید. که ظاهر میز صبحانه شما را تا حدود زیادی لاکچری می کند. نان های سمیت ترکیه ای نیز با ظاهر زیبایی که دارند می تواند در زیبایی میز شما تاثیرگذار باشند. استفاده از گوجه گیلاسی در کنار پنیرهای تک نفره می تواند جذابیت زیادی ایجاد کند. استفاده از هات داگ های سرخ کرده نیز می تواند یکی از آیتم های مناسب باشد که زیبایی و جذابیت خاصی به میز صبحانه شما بدهد.

برای نوشیدنی نیز استفاده از قهوه و یا مشتقات آن می تواند جالب باشد. از فنجان قهوه خوری فانتزی یا ست های زیبا برای پذیرایی می توانید استفاده نمایید. اسفاده از آب میوه های مختلف برای چیدن یک میز شیک و مدرن ضروری است برای سرو آبمیوه از لیوان های بلند و شیشه ای استفاده نمایید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *